Take a fresh look at your lifestyle.

اطلاعات فرآیند تسویه معاملات کالایی به روز شد

به گزارش تراز اقتصاد به نقل از روابط عمومی سمات، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در مورد به روز رسانی اطلاعات فرآیندهای تسویه معاملات کالایی اطلاعیه داد.

بر اساس این اطلاعیه با توجه به رشد معاملات در بورس‌های کالایی و توسعه ابزارهای جدید در این بورس ها شامل اوراق سلف موازی استاندارد، اوراق گواهی سپرده کالایی و گواهی ظرفیت، دسترسی سریع به آخرین اطلاعات مربوط به عملیات هر یک از بازارها و ابزارهای مذکور یکی از نیازمندی های مهم فعالین این بازار بوده است.

در همین زمینه مدیریت تسویه معاملات کالایی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور تسهیل دسترسی فعالان این بازارها به اطلاعات مربوط به فرآیندهای این مدیریت شامل تودیع تضامین و تسویه معاملات، فرم ها و مدارک مربوطه، معرفی شماره حساب های شرکت سپرده گذاری مرکزی جهت واریز وجوه، مواعد تسویه ابزارهای مختلف، دستورالعمل‌های مربوطه، محتوای آموزشی و اطلاعات تماس با کارشناسان بخش های مختلف اقدام به به روزرسانی صفحه مربوط به خود در وب سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه کرد.

بر این اساس کلیه اطلاع رسانی‌های لازم در حوزه عملیات مدیریت امور تسویه معاملات کالایی از این طریق صورت خواهد گرفت.

همچنین علاقه مندان می‌توانند جهت دسترسی به اطلاعات مذکور در وب سایت این شرکت و به قسمت خدمات/تسویه وجوه معاملات/ مدیریت امور تسویه معاملات کالایی و یا به نشانی اینترنتی https://csdiran.ir/pages?page=Settlement مراجعه کنند.

انتهای پیام/ب


تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.