Take a fresh look at your lifestyle.

ماجرای طبابت پزشک کرونایی در مسجد سلیمان چه بود؟

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد،در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی که در آن اشاره شده بود پزشکی در مسجدسلیمان علیرغم ابتلا به کرونا در حال ویزیت بیماران بوده است و بازتاب گسترده آن علی اسکندری رئیس دادگستری شهرستان مسجدسلیمان در گفتگویی ظهار کرد: تأمین سلامت مردم، دغدغه اصلی ما در شرایط فعلی است و با هر شخصی که سلامت مردم و جامعه را به خاطر اندازد برابر با ضوابط و مقررات برخورد می‌کنیم.

وی در تشریح موضوع افزود: تست کرونای این پزشک در تاریخ ۲۸ اسفندماه در حالی که در بیمارستان شفا در حال شیفت بود مثبت اعلام می‌شود و به ایشان اعلام شده باید قرنطینه شود، اما وی به جای این که خود را قرنطینه کند تا چند روز بعد در بیمارستان کلگه به طبابت‌ می‌پردازد.

رئیس دادگستری مسجدسلیمان گفت: پس از انتشار این موضوع در فضای مجازی فرماندار مسجدسلیمان سریعا دستور پیگیری داده که مسوولان بهداشت و درمان از ایشان تست فوری می‌گیرند که جواب اولیه تست منفی اعلام شد،  اما علیرغم این موضوع ایشان به قرنطینه فرستاده می‌شود.

وی ادامه داد: همه مسوولان شهرستان به جد پیگیر این موضوع هستند و به دلیل تهدید سلامت عمومی، از سوی مرکز بهداشت و درمان شکایتی تنظیم و به دادستانی ارجاع شد که قطعا در اولین فرصت دستگاه قضا به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

علی اسکندری با قدردانی از تلاش‌های جامعه پزشکی در راستای مقابله با ویروس کرونا تصریح کرد: فداکاری و جانفشانی پزشکان به همراه کادر درمان بر کسی پوشیده نیست. مردم به دلیل اعتمادی که به جامعه پزشکی دارند قصور از این عزیزان را نمی‌پذیرند به همین دلیل انتظار می‌رود این عزیزان بیش از دیگران به رعایت چنین مواردی بپردازند.

وی به نقش مهم و اثرگذار رسانه‌ها در راستای آموزش‌های پیشگیرانه و افزایش آگاهی عمومی مردم در این رابطه اشاره کرد و بیان کرد: در بحث کرونا انتظار می‌رود اصحاب رسانه همچنان به آگاهی سازی مردم و ترغیب آنان به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بپردازند تا ان‌شاالله هر چه سریع‌تر شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.