Take a fresh look at your lifestyle.

نتانیاهو به سرنوشت ترامپ دچار می‎‌شود؟

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد،  براساس گزارش‌ها شمار تلفات کرونایی اراضی اشغالی به رقم بیش از ۶ هزار نفر و شمار مبتلایان به این بیماری نیز به رقم بیش از ۸۲۰ هزار نفر رسیده است.

آمار تلفات کرونایی در اراضی اشغالی در حالی به بیش از ۶ هزار نفر افزایش یافت که رژیم صهیونیستی کمتر از یک هفته دیگر چهارمین انتخابات سراسری خود در ۲ سال را برگزار می‌کند.


بیشتربخوانید

  • بلوف مقام سابق رژیم صهیونیستی: می‌توان ایران را از طریق حمله نظامی متوقف کرد!

به گزارش «اسپوتنیک»، از نظر بسیاری، کرونا که تاکنون جان بیش از ۶ هزار نفر را در اراضی اشغالی گرفته، عامل تعیین کننده‌ای در انتخابات پیش رو است.

شمار قابل توجهی از ساکنان اراضی اشغالی که یک سال گذشته را با محدودیت‌های فلج کننده‌ای گذرانده اند، عملکرد کابینه در مواجهه با بیماری کرونا را فاجعه بار توصیف می‌کنند و به همین دلیل به انتخابات به عنوان فرصتی برای تسویه حساب با سیاستمداران می‌دانند.

نتانیاهو و کابینه اش به دلیل عملکرد کروناییشان با انتقاد‌های زیادی مواجه هستند. از منظر ساکنان اراضی اشغالی، تصمیم‌های کابینه منجر به بحران اقتصادی شدید شد.

رای ندادن به «بنیامین نتانیاهو» یا همان رای دادن به فردی غیر از او، برای بسیاری از ساکنان اراضی اشغالی انگیزه حضور در انتخابات است.

براساس آمار‌ها در ماه ژانویه ۲۰۲۱، تعداد افراد زیر خط فقر در اراضی اشغالی به رقم ۲ میلیون نفر رسید؛ بخش عمده‌ای از این افراد به دلیل محدودیت‌های کرونایی به این شرایط دچار شده اند. این رقم معادل یک چهارم جمعیت رژیم صهیونیستی است.

در فوریه ۲۰۲۱ نیز اعلام شد که بیش از ۱۸ درصد از ساکنان اراضی اشغالی بیکار هستند.

در عین حال از منظر شماری از ساکنان اراضی اشغالی، تصمیم‌های کابینه در مواجهه با کرونا غیرمنطقی بود و سبب ناامیدی ساکنان اراضی اشغالی از کابینه نتانیاهو شده است.

آن‌ها می‌گویند بحران کرونا مدیریت نشده و تمام کاری که سیاستمداران انجام داده اند، جنگ درونی بوده است و همین امر سبب از بین رفتن اعتماد به آن‌ها شده است.

گذشته از همه این دشواری‎ها، کارشناسان می‌گویند که بحران بیماری کرونا در اراضی اشغالی هنوز تمام نشده است.

منبع: میزان

انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.