Take a fresh look at your lifestyle.

ترسناک‌ترین مناطق ایران کجاست؟

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، در ایران هم مانند دیگر نقاط جهان، مکان‌های مرموزی وجود دارد که راز‌های پشت‌پرده‌ی مخوفی را در خود پنهان کرده‌اند.

در این مطلب، مکان‌هایی در ایران را که از آن‌ها به‌عنوان ترسناک‌ترین مناطق ایران یاد شده است را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

گورستان انسان‌های بی دهان

گورستان عجیب یئری در شرق مشکین‌شهر در استان اردبیل قرار گرفته است. در این گورستان پر رمز و راز که قدمت آن به دوران هخامنشیان باز می‌گردد، وجود سنگ قبر‌هایی با نقش‌های یکنواخت از چهره انسان‌هایی که دهان ندارد، این گورستان را مخوف‌تر کرده است.

ترسناک‌ترین مناطق ایران کجاست؟

کلبه وحشت

منطقه جنگلی و اسرارآمیز هفت‌دغنان در روستای صومعه‌سرا در استان گیلان سال‌هاست که مقصد ماجراجویان و گردشگران فراوانی است. محلیان صدا‌های زیادی از این جنگل شنیده‌اند و می‌گویند، بهتر است تا شب نشده این منطقه را ترک کنید.

ترسناک‌ترین مناطق ایران کجاست؟

دودکش جن

در نزدیکی ماهنشان در استان زنجان، یکی از شگفت‌انگیزترین و پرقصه‌ترین، پدیده‌های ایران است. این پدیده، سنگ بزرگی درون یک دشت، با چند ستون بزرگ روی آن است که هرکدام سری قارچ‌شکل و همچون آدمیان کلاه به سر دارد.

ترسناک‌ترین مناطق ایران کجاست؟


    ترسناک‌ترین مکان‌های جهان که قدم گذاشتن در آن‌ها جرات می‌خواهد + تصاویر

قبرستان طلسم شده

گورستانی به نام «سفیدچاه» در بهشهر مازندران قرار گرفته که از نظر ظاهری تفاوت‌هایی با دیگر گورستان‌های کشور دارد. خاک این گورستان سفید است، سنگ قبر‌های آن همه به صورت عمودی هستند و بعد از نام و نام پدر، شغل افرادی که فوت شدند به صورت نمادین بر روی این سنگ‌ها تراشیده شده است!

ترسناک‌ترین مناطق ایران کجاست؟

جرات رفتن به این مناطق را دارید؟

منبع:برترین‌ها

انتهای پیام/

 

تبلیغات

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.