Take a fresh look at your lifestyle.

آسمانی آفتابی از دوم فروردین در اغلب شهرها/ بندرعباس داغ‌ترین شهر کشور

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار تراز اقتصاد، اظهار داشت: امروز در استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش باران و وزش باد داریم همچنین در برخی مناطق کرمان، فارس، بوشهر، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، گلستان، گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و سمنان بارش پراکنده و وزش باد در برخی ساعات پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: شنبه 30 اسفند در استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش باران، وزش باد با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود همچنین وزش باد و بارش خفیف باران در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و ارتفاعات کرمان داریم.

اصغری از بارش پراکنده در خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در روز یکم فروردین 1400 خبر داد و گفت: روزهای دوم و سوم فروردین جوی آرام در اغلب نقاط کشور حاکم است.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان کرد: اواسط وقت روز سه‌شنبه روز سوم فروردین سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می‌شود در این راستا در آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف داریم.

وی گفت: امروز مرکز و شمال خلیج‌فارس مواج است و روزهای یکشنبه و دوشنبه دریای عمان مواج خواهد بود.

اصغری در تشریح وضعیت پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری است در برخی ساعات افزایش باد پیش‌بینی می‌شود بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 20 و یک درجه خواهد بود.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز آینده شهرکرد با کمینه دمای 2 درجه زیرصفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای 31 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.

انتهای پیام/

 


تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.