Take a fresh look at your lifestyle.

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، همانطور که می‌دانید، مصر باستان یکی از عجیب‌ترین تمدن‌هایی است که دنیا تا به الان به خود دیده که هنوز هم با اینکه چند هزار سال از آن دوره می‌گذرد، باز هم دانشمندان و پژوهشگران زیادی را درگیر خود کرده تا راز‌هایی که در آن نهفته است را پیدا کنند.

طبق کشفیاتی که دانشمندان از زیرساخت‌های بنا‌های آن زمان به دست آوردند، آن‌ها باید صاحب یک علم فوق العاده زیادی بوده باشند که بتوانند اینگونه بنا‌هایی بسازند که پس از گذشت قرنها، همچنان سرپا ایستاده است.

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

به راستی چگونه ممکن است که در آن زمان که تکنولوژی و دستگاه‌های امروزه وجود نداشته، چنین سازه‌های عظیم و قدرتمند و زیبا را ساخته باشند؟ حتی امروزه هم که علم پیشرفت کرده هم شاید نشود چنین آثار را به وجود آورد.

یکی از این آثار که دانشمندان در کشف راز‌های آن موفق نشدند، اهرام مصر است که با اینکه یک جلوه ساده و مثلثی شکل دارد، ولی قطعا راز‌های زیادی را در خود نهفته است.

بعضی دیگر آنقدر از کشف راز‌های این مکان ناامید شده اند که این مکان را مکانی برای زندگی موجودات فضایی نامیدند و گفته اند که فقط موجودات بیگانه هستند که می‌توانند چنین تکنولوژی را در آن زمان در یک منطقه خشک بیاورند. بعضی این تئوری را انکار می‌کنند که البته عده‌ای از آن‌ها همان افرادی هستند که کلا موجودات فضایی را انکار می‌کنند. عده‌ای هم به دنبال جوابی معقول‌تر برای این سوال می‌گردند.

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

در ادامه ما قصد داریم تا چند تا از برترین تئوری‌ها و عجیبت‌ترین چیز‌هایی که در اهرام مصر وجود دارد را با هم بررسی کنیم تا ببینیم که آیا واقعا موجودات فضایی در این سازه دست داشته اند یا خیر! در ادامه با ما همراه باشید.

۱. شکل ظاهری اهرام مصر

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

اول از همه برویم سراغ شکل ظاهری اهرام مصر. در نگاه اول شاید بگویید که این فقط یک سازه مثلثی شکل است؛ ولی نه! ساختن همین سازه مثلثی نیاز به مهارت فوق العاده زیاده داشته که ساختن آن در آن زمان، قطعا دور از باور همگان است.

اهرام مصر از میلیون‌ها بلوک سنگی ساخته شده که هر یک از آن‌ها دارای حداقل یک تن وزن است و طبق محاسباتی که دانشمندان داشته اند، هر ده کارگر فقط می‌توانستند که یک سنگ ۴۰۰ کیلویی را به حرکت دربیاورند. در این مورد هم میگوییم که کارگران دارای زور و بازوی زیادی بودند و می‌توانستند راحت این سنگ‌ها را جا به جا کنند. ولی با این حال باز هم سوالات زیاد دیگری بی جواب می‌ماند.

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

بگذارید برایتان مثال بزنم، این سنگ‌ها به گونه‌ای برش یافتند که انگار آن‌ها از دستگاه‌های پیشرفته امروزی استفاده کرده اند. چگونه؟

نسبت محیطی که برای هرم بزرگ در نظر گرفته شده است به ارتفاع اولیه آن، دقیقا برابر با مقدار عدد پی است و همین موضوع، شبهات جدید دیگری را به روی میز‌ها میاورد. فرض میگیریم که انسان‌های فوق العاده هوشنمندی در آن زمان وجود داشتند که باعث به وجود آمدن این اتفاق شدند؛ با این وجود باز هم برای ساختن این عدد، نیازمند فناوری بسیار پیشرفته‌ای بوده.


  • ۷ منطقه احتمالی محل زندگی موجودات فضایی + تصاویر

۲. وجود الکتریسیته

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

همانطور که می‌دانید هیروگلیف‌های زیادی (حروف‌های تصویری) در مصر باستان وجود دارد. بین این هیروگلیف ها، تصاویری وجود دارد که بیشتر از بقیه باعث مشغول کردن ذهن دانشمندان شدند.

در این تصاویری شما می‌بینید که مردمانی وجود دارند، چیزی شبیه به لامپ را در دست‌های خود نگه داشته اند و این تصاویر، باعث به وجود آمدن این سوال می‌شود که آیا مصریان باستان به الکتریسیته دسترسی داشته اند؟ چون ممکن است که آن زمان، ان‌ها برق را به دست آورده باشند؟

۳. تصاویر عجیب و غریب

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

آثار دیگری غیر از تصاویر شبیه به لامپ در مصر باستان وجود دارد که باعث تعجب همگان شده. برای مثال اشکال هندسی وجود دارند که دقیقا در حال نشان دادن هواپیما و هلیکوپتر هستند. (ما در این پست هم به این موضوع اشاره کردیم.) حالا سوال اینجاست که این افراد که در چندین هزار سال پیش زندگی می‌کردند، چطور از این وسایل نقلیه باخبر شدند و آن‌ها را حکاکی کردند؟

۴. پول‌های باستانی

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

بعد از خواندن این موضوع شاید پیش خودتان بگویید که این موضوع نمی‌تواند دلیل قانع کننده‌ای بر حضور موجودات فضایی در مصر باشد؛ ولی با این وجود باز هم بهتر است که به آن بپردازیم.

در کشفیاتی که از تمدن مصر باستان به دست آمده، سکه‌هایی کشف شده که بر روی آن تصاویری از موجودات بیگانه وجود دارد. حتی بر روی یکی از این سکه ها، چیزی شبیه به بشقاب پرنده وجود دارد و اصلا شاید خود بشقاب پرنده باشد.

خیلی‌ها با این عقیده مخالف هستند و فقط می‌گویند که این‌ها یک سری تصاویر نمادین از مصر است و این حرف‌ها فقط از طرف یوفوشناسان مطرح شده تا وجود موجودات فضایی را تایید کنند.

۵. محل ساخت اهرام

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

یکی از نکته‌های خیلی مهم که از اهرام مصر کشف شده این است که این سه اهرام دقیقا مطابق “صورت فلکی شکارچی” است و این در حالی است که اندازه این اهرام هم با این ستاره‌ها مطابقت دارد.

هرمی که بلندتر از بقیه است در پایین ستاره پرنورتر قرار دارد و ستاره‌های کم نورتر هم با اهرام کوچکتر هم اندازه است. جدا از این موضوع، اهرام‌ها در مسیر قطب مغناطیسی شمالی هستند.

چطور ممکن است این اتفاق بیفتد؟ آیا همه این‌ها تصادفی بوده است؟ یعنی هیچ علمی در پشت این قضایا نیست؟ قطعا ساختن چنین چیزی نیازمند علم هندسه و نجوم را دارد. حالا سوال جدیدی هم در اینجا به وجود می‌آید و آن این است که مصریان باستان چطور به این علم دسترسی داشتند؟

۶. حضور موجودات فضایی در زمان آخناتون

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

مجسمه‌ای از آخناتون

اگر شما در زمینه مصر باستان تحقیق کرده باشید حتما با آخناتون آشنایی دارید. آخناتون کسی بود که مصر را از بت پرستی دور کرد و جامعه مصر را به سمت توحید پرستی سوق داد. بعضی از کارشناسان بر این باور هستند که این کار او، بدون کمک‌های ماورایی غیرممکن است. حالا منظور آن‌ها از این کمک ماورایی چه می‌تواند باشد؟

اشعاری از زمان آخناتون کشف شده که در آن انگار آخناتون در حال صحبت کردن با موجودات فضایی است. بعضی‌ها نظریه عجیب‌ترین می‌دهند و آن‌ها هم این است که خود آخناتون یک موجود غیر زمینی است. این تئوری به دلیل تصاویری است که از او در حکاکی‌ها به جا مانده که جمجمه او را به شکلی دراز مانند نشان می‌دهد.

۷. کاغذی حاوی محتویات ارزشمند که نابود شد

آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

پاپیروس تالی

چندین سال پیش یک کاغذی کشف شد که در داخل آن نقاشی‌های بسیاری از اشیاء پرنده وجود داشت. به این کاغذ “پاپیروس تالی” گفته میشد. این پاپیروس در سال ۱۹۳۳ و توسط آلبرتو تولی کشف شد.

وقتی که آلبرتو از دنیا رفت، تمام اموال وی به برادرش رسید، ولی چیزی که این وسط زیاد به چشم می‌خورد، گم شدن پاپیروس تالی بود و به همین سادگی مهمترین مدرک موجود از بین رفت.

منبع: تن تاپ

انتهای پیام/

 

تبلیغات

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.