Take a fresh look at your lifestyle.

دستگیری همدستان ساسی مانکن در تهران و قزوین

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی نوشت: ایده پرداز موزیک ویدئو ساسی مانکن و برخی عوامل تولید این موزیک ویدئو در تهران و قزوین بازداشت شدند.

ماجرای اعلان قرمز پلیس اینترپل برای خواننده ساسی مانکن از سوی پلیس اعلام شد.

سردار مهدی حاجیان سخنگوی ناجا درباره اعلان قرمز برای یکی از خوانندگان خارج از کشور (ساسی مانکن) گفت: اعلان قرمز بر اساس درخواست قضایی بوده است و اگر دستوری داده شود پلیس اقدام خواهد کرد.

وی درباره چهارشنبه سوری گفت: این سنت بی خطر به یک سنت خطرناک تبدیل شده است و نیروی انتظامی آماده اماده ارائه به خدمات به مردم است؛ نیروی انتظامی با کسانی که حقوق مردم را رعایت نکنند برخورد جدی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۷ میلیون عدد مواد محترقه از ۱۵ بهمن تا کنون کشف شده است، گفت: از این تعداد بیش از سه میلیون عدد پر خطر بودند.


    آیا مالکین «ابد و یک روز» می‌توانند از خواننده لس‌آنجلسی شکایت کنند؟

وی گفت: گشت‌های انتظامی و گشت‌های محله محور آماده هستند؛ اگر خودرو و موتوسیکلتی در این خصوص توقیف شود تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف خواهد شد.

وی درباره کشفیات مواد مخدر گفت: بیش از ۹۴۹ تن انواع مواد مخدر در یازده ماهه سال ۱۳۹۹ کشف شده شده است؛ همچنین بیش از ۱۰۹ هزار خرده فروش مواد مخدر دستگبر و تحویل مقامات قضایی شد.

وی در خصوص قاچاق سوخت گفت: بیش از ۸۱ میلیون لیتر سوخت کشف کرده است و تعداد زیادی از قاچاقچیان دستگیر شدند؛ همچنین یک میلیون ۷۸۴ قطعه تجهیزات پزشکی، سه هزار ۲۹۰ قلم دارو و یک میلیون ۶۳ هزار قلم لوازم آرایشی بهداشتی کشف کرده است.

منبع:رکنا

انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.