Take a fresh look at your lifestyle.

اولین حیوانی را که در این عکس تشخیص دهید شخصیت شما را فاش می‌کند

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، تست روانشناسی تصویری یکی از تست‌های پرطرفدار حوزه شخصیت شناسی است. این تست‌ها نمی‌تواند به صورت کامل و دقیق شخصیت شما را معرفی کند و گاهی می‌تواند نادرست باشد. اما یک روش خوب برای شناسایی شخصیت و استعداد بصری است.

ولی به صورت کلی این تست‌های روانشناسی روی افراد مختلف در کشور‌های مختلف آزمایش شده و بر اساس نتایج مشابه، ارائه شده است.

اولین حیوانی که در تصویر می‌بینید، چیز‌های زیادی درباره‌ی شخصیتتان می‌گوید.

تست روانشناسی تصویری ۱

اول چه چیزی می‌بینید؟

۴ تست شخصیت شناسی تصویری جالب + جواب

گورخر: شما برون گرا هستید: عاشق حرف زدن، مهمانی گرفتن، ملاقات با افراد جدید و کار‌های جدید هستید. پیروی از یک سبک زندگی یکنواخت، راه و رسم شما نیست.

شیر: شما یک درون گرا هستید: دوست دارید لحظاتی رویایی را تنهایی و یا در کنار یکی از دوست عزیزتان بگذرانید، یک لیوان از نوشیدنی مورد علاقه خود را نوشیده و چند قسمت از برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را مشاهده کنید.

تست روانشناسی تصویری ۲

۴ تست شخصیت شناسی تصویری جالب + جواب

اردک: این احتمال وجود دارد که زندگی شما از انگیزه‌های احساسی تشکیل شده باشد.

شما غالباً دچار خلق و خوی سریع می‌شوید و تمایل به تصمیم گیری سریع و ناگهانی دارید. بسیار عاطفی هستید.

خرگوش: شما دوست دارید تمام عواقب هر عملی را در نظر بگیرید. منطق معمولاً مقام اول زندگی شما را به خود اختصاص می‌دهد، گرچه این لزوماً به این معنی نیست که شما فردی سرد و بی حساس هستید.


  • با انجام این تست می‌توانید بفهمید چه شغلی مناسب شماست

تست روانشناسی تصویری ۳

۴ تست شخصیت شناسی تصویری جالب + جواب

پوزه سگ: به احتمال زیاد شما شروع به تجزیه و تحلیل تصویر به صورت منظم کرده اید: از چپ به راست.

این بدان معنا نیست که شما یک فرد معمولی هستید بلکه بر طرز فکر منطقی و طبیعی شما برای تحلیل مداوم واقعیت تأکید دارد؛ و احتمالاً هنگامی که به سمت راست تصویر رسیده اید، موفق به دیدن تصویر دوم شده اید.

پای و بدن سگ: اگر تصویر را از راست به چپ تجزیه و تحلیل کرده اید یا اگر بلافاصله متوجه ابهام آن شده اید، احتمالاً تصمیمات اصلی‌تر را دوست دارید.

این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید از تفکر منطقی استفاده کنید. شما فقط می‌خواهید رویکردی خلاقانه را هنگام تلاش برای حل یک مسئله اعمال کنید.

منبع:تابناک

انتهای پیام/

 

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.