Take a fresh look at your lifestyle.

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد + تصاویر

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، این روز‌ها موضوع جدایی شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل از خانواده سلطنتی بسیار داغ است و مصاحبه آن‌ها با اپرا وینفری بحث‌های زیادی بپا کرده است.

صرف نظر از اینکه حق با کدام طرف ماجرا است می‌دانیم حضور در خاندان سلطنتی بریتانیا به عنوان یک انسان عادی اصلا ساده نیست. خانواده سلطنتی بریتانیا سال‌هاست که با عقاید وسنت‌های مخصوص خودشان زندگی می‌کنند و هر فردی که وارد این جمع شود، مجبور به رعایت همین رسوم است. همه این‌ها در حالیست که رعایت تک‌تک این دستورالعمل‌ها حتی برای کسانی که همه عمرشان را درچنین جمع‌هایی گذرانده‌اند هم سخت و دشوار است.

در ادامه به همین بهانه ۱۰ موقعیتی را بررسی می‌کنیم که مگان مارکل خواسته یا ناخواسته بخشی از قوانین نانوشته این خانواده را زیر پا گذاشت و باعث ناراحتی ملکه و بقیه خاندان سلطنتی شد.

۱۰. رعایت اتیکت نشستن

مگان در زمان ازدواج با هری و ورود به خانواده سلطنتی هم از طرف اعضای این خانواده و هم از طرف رسانه‌ها به شدت برای رعایت قوانین این خاندان تحت فشار قرار گرفت. یکی از این قوانین بی‌شمار، چگونه نشستن بود.

بر اساس سنت‌های خانواده سلطنتی بریتانیا، زنان عضو این خانواده، به خصوص اگر در حضور ملکه باشند، باید با زانو‌های کنار هم و در حالی که ساق پایشان روی هم قرار دارد، بنشینند. ظاهرا مگان مارکل بعد از آنکه در یک مراسم رسمی در حضور ملکه پاهایش را روی هم انداخت، تازه از این قانون باخبر شد.

۹. اجبار در استفاده از طراح بریتانیایی

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

دوک و دوشس ساسکس، هری و مگان مدتی بعد از ازدواج انتظار تولد فرزندشان را می‌کشیدند. بعد از تولد آرچی، طرفداران زیادی در داخل و خارج بریتانیا منتظر تماشای مراسم غسل تعمید عضو تازه وارد خانواده سلطنتی بودند. در خانواده سلطنتی بریتانیا از گذشته این رسم وجود دارد که در زمان این مراسم لباس تمام اعضا باید توسط طراحان بریتانیایی طراحی شده باشد همان گونه که کیت میدلتون در مراسم فرزندش از لباسی به طراحی استلا مک‌کارتنی بریتانیایی استفاده کرد.

مگان مارکل البته در مراسم غسل تعمید پسرش، آرچی با لباسی از طراح فرانسوی، کریستین دیور ظاهر شد و این موضوع با وجود ظاهر باوقار مگان باعث ناراحتی اعضای خانواده سلطنتی شد.

۸. ورود افراد عادی ممنوع

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

در سال ۲۰۱۸ زمانی که هنوز مگان و هری نامزد بودند، آن دو در مراسمی سلطنتی حاضر شدند. این مراسم ظاهرا تنها و تنها مخصوص اعضای خانواده سلطنتی بود و با توجه به نامزدی با هری، مگان هنوز رسما عضو این خانواده محسوب نمی‌شد. این مسئله در آن زمان حواشی زیادی درست کرد چرا که بر اساس قوانین حتی در صورت درخواست هری از مگان برای حضور در این مراسم، این موضوع باید به تایید ملکه می‌رسید.


    ۹ حقیقت جالب درباره مگان مارکل، عروس خاندان سلطنتی بریتانیا + تصاویر

۷. آرایش با اجازه ملکه

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

بر اساس قوانین خانواده سلطنتی بریتانیا هر عضو تازه این خانواده ملزم است همیشه ظاهری ساده و با وقار داشته باشد. برای نمونه ملکه الیزابت دوم ترجیح می‌دهد زنان این خانواده در کمترین حد ممکن از لوازم آرایش استفاده کنند. از طرفی مگان با توجه به پیشینه‌اش در بازیگری مایل بود در چنین مراسمی با گریم کامل ظاهر شود. جالب است بدانید ظاهرا برنزه کردن پوست مگان تعدادی از خطوط قرمز این خانواده را شکست و اعضای این خانواده را به این نتیجه رساند که مگان مارکل احترامی برای قوانین آن‌ها قائل نیست.

۶. اعلام اینستاگرامی

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

از زمان ازدواج رسمی مگان و هری در سال ۲۰۱۸، انسان‌های زیادی در سراسر دنیا انتظار تولد فرزند آن‌ها را می‌کشیدند. زمانی‌که در نهایت اعلام رسمی این موضوع نزدیک بود، مگان و هری در یک اقدام غافلگیرانه این موضوع را از طریق حساب اینستاگرامشان اعلام کردند.

بر اساس گزارش کازموپولیتن و بنابر سنت‌های این خانواده از گذشته اعلام تولد فرزند در محل سه‌پایه تشریفاتی در خارج کاخ باکینگهام صورت می‌پذیرد. مگان و هری البته این سنت را به اعلام اینستاگرامی تغییر دادند.

۵. به درب خودرو دست نزن!

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا می‌توانند در زندگی روزانه مانند افراد عادی زندگی کنند، اما این موضوع در زمان مراسم رسمی تغییر می‌کند. بد نیست بدانید یکی از خطا‌های غیر قابل بخشش مگان مارکل در زمان اولین حضورش به عنوان دوشس ساسکس زمانی اتفاق افتاد که پس از پیاده شدن از خودرو، درب آن را با دستان خودش بست.

این حرکت به ظاهر ساده برای مگان مشکلاتی درست کرد. در خانواده سلطنتی برای هر فرد عضو این خانواده فردی برای باز و بسته کرده درب خودرو گماشته می‌شود که البته با این حرکت مگان ظاهرا یکی از این افراد بیکار شد.

۴. امضا دادن به طرفداران

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

برای مگان مارکل باتوجه به پیشینه هنری‌اش، امضا دادن به طرفداران کاری عادی محسوب می‌شود و او پیش از ازدواج با هری معمولا دست هیچ هواداری را برای امضا رد نمی‌کرد.

نکته جالب، اما اینجاست که بر اساس قوانین عجیب این خانواده، دستخط و امضای هیچ یک از اعضای خانواده سلطنتی نباید در دسترس افراد عادی باشد چرا که ممکن است برای اهداف نادرست استفاده شود. با وجود این قانون مگان مجبور بود یا دل هوادارانش را بشکند و یا قوانین خانواده‌ای قدرتمند را نادیده بگیرد.

۳. مصاحبه با ونیتی‌فر

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

مگان پیش از نامزدی با هری با مجله ونیتی‌فر مصاحبه‌ای اختصاصی انجام داد و در این مصاحبه ضمن حرف زدن در مورد موضوعات مختلف، درباره رابطه با هری هم صحبت کرد. حتما می‌توانید حدس بزنید که این بار هم مگان قانونی را شکسته است.
بر اساس تاریخچه خانواده سلطنتی صحبت یکی از اعضای این خانواده در مورد همسر آینده پیش از ازدواج و نامزدی سابقه نداشته است و همانگونه که حدس زدید مگان با این مصاحبه باز هم قوانینی را شکسته است.

۲. ازدواج قبلی

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

مگان مارکل پیش از ازدواج با شاهزاده هری، در سال ۲۰۱۱ با ترور انگلسن ازدواج کرد. این ازدواج البته دو سال بیشتر دوام نیاورد و آن دو در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند. هرچند که طلاق در دنیای آدم‌های معمولی، امری نسبتا عادی محسوب می‌شود، اما قابل پیش‌بینی است که این موضوع در خانواده سلطنتی تابویی غیر قابل شکستن باشد.

جالب است بدانید برای سال‌ها یک عضو خانواده سلطنتی بر اساس قانون نمی‌توانست با فردی که از همسر قبلی‌اش جدا شده است، ازدواج کند. این قانون البته در زمان ازدواج دوم شاهزاده چارلز با کامیلا (که او هم سابقه طلاق داشت) منسوخ شد. با این وجود ازدواج و طلاق مگان مشکلاتی برای او پیش آورد و روند پذیرفته شدن او توسط اعضای خانواده سلطنتی را سخت‌تر کرد.

۱. حرفه سابق

۱۰ باری که مگان مارکل قانون‌شکنی کرد

مطابق انتظار خاندان سلطنتی بریتانیا از حرفه سابق مگان مارکل به هیچ‌وجه راضی نبودند و نقش‌آفرینی او در سریال‌های متعدد تلویزیونی را نقطه ضعفی برای او محسوب می‌کردند. مگان پیش از ازدواج با هری بازیگر موفقی محسوب می‌شد و نقش‌آفرینی‌اش در سریال “Suits” در نقش ریچل زین حسابی باعث محبوبیتش شده بود.

بر اساس ادعای کازموپولیتن پذیرفتن مگان مارکل به عنوان بازیگر هالیوود توسط خانواده سلطنتی امری شگفت‌آور و بی‌مانند محسوب می‌شود و حرفه سابق مگان تا ابد برای او مانند لکه ننگی خواهد بود.

منبع:برترین‌ها

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.