Take a fresh look at your lifestyle.

جشنواره نوروزی کارگزاری آگاه آغاز شد

اخبار شرکتها؛ کارگزاری آگاه به عنوان یکی از برترین کارگزارهای بورس در کشور به مناسبت سال 1400 تصمیم دارد هدایای ارزشمندی را به مشتریان و کاربران بآشگاه تخصیص دهد.

تمامی افراد، فارغ از این که مشتری آگاه باشند یا نه، تنها با عضویت در باشگاه می‌توانند در این جشنواره شرکت و شانس خود را امتحان کنند. در ادامه قصد داریم به خدمات برتر کارگزاری آگاه در بازار سرمایه اشاره کنیم تا با آگاهی بیشتری در این جشنواره شرکت کنید و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند شوید.

برای شرکت در این جشنواره کافی است کاربر سایت بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه باشید. مهلت شرکت در جشنواره از تاریخ 21/12/1399 الی 09/01/1400 در نظر گرفته شده است. وارد سایت بآشگاه شوید و با توجه پیامی که نمایش داده می‌شود، گردونه شانس خود را بچرخانید تا شانس خود را امتحان کنید. سه گردونه طلایی، نقره‌ای و برنزی در نظر گرفته شده است و افراد بسته به سطحی که در بآشگاه دارند، می‌توانند شانس خود را در یکی از گردونه‌ها امتحان کنند: سطوح 0 تا 4 گردونه برنزی، سطوح 5 تا 8 گردونه نقره‌ای و سطوح 9 و 10 گردونه طلایی.

  جوایز عیدانه آگاه به شرح زیر است:

وجه نقد باشگاه
ارائه دوره‌های آموزشی رایگان
ارائه بسته‌های تحلیل-مشاوره‌ای در حوزه معاملات بورسی (بسته‌های همفکران)
افزایش سطح بآشگاهی و بهره‌مندی از تسهیلات و تخفیفات بیشتر در کارگزاری آگاه

در طول مدت جشنواره، مسابقاتی با امتیازات بالا برگزار می‌شود؛ بنابراین اگر در سطوح پایین بآشگاه قرار دارید یا به تازگی برای عضویت اقدام کرده‌اید، نگران کم بودن امتیاز خود نباشید! می‌توانید در این مسابقه‌ها شرکت کنید، امتیاز و سطح خود را ارتقا دهید و سپس شانس خود را برای دریافت هدیه‌های نفیس‌تر امتحان کنید. البته به یاد داشته باشید که در این جشنواره همه برنده هستند و همه هدیه می‌گیرند! بنابراین می‌توانید همین حالا برای عضویت در بآشگاه اقدام کنید و ضمن شرکت در جشنواره نوروزی، از مزایا و امکانات متعدد بآشگاه برخوردار شوید. در ادامه ویژگی‌های بآشگاه را به شما معرفی می‌کنیم.

بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

سایت بآشگاه بستری برای ارائه تمام خدمات و تسهیلات در حوزه بازار سرمایه است. هر شخصی به راحتی این امکان را دارد که با ثبت‌ نام در این سایت، از تمامی خدمات و مزایا به راحتی بهره‌مند شود و لزومی ندارد حتما مشتری آگاه باشد (البته به مشتریان آگاه امکانات بیشتری ارائه می‌شود). با عضویت در بآشگاه علاوه بر دریافت خدمات متنوع، هوش مالی و دانش و اطلاعات خود را افزایش می‌دهید و قله توانایی خود صعود می‌کنید.

هر کارگزار بورس به عنوان وظیفه اصلی خود باید دارای یک سامانه معاملات آنلاین باشد که مشتریان به راحتی بتوانند از این طریق به خریدوفروش سهام در بازار بورس بپردازند. علاوه بر این یک سری خدمات هم هست که بنا به توانایی و امتیازات کارگزاری‌ها در بازار برای مشتریان قابل ارائه است. کارگزاری آگاه به عنوان یک کارگزاری بزرگ و ممتاز در سطح کشور، خدماتی نظیر بسته‌های اعتباری، وام قرض‌الحسنه، دوره‌های آموزشی، بسته‌های تحلیل_مشاوره‌ای در خصوص معاملات در بازار و … ارائه می‌دهد. به منظور آشنایی بیشتر با این خدمات در این بخش به صورت مختصر به هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم:

بسته‌های اعتباری: بسته‌های اعتباری یکی از خدمات ممتاز کارگزاری آگاه است که با داشتن شروط لازم، مشتریان می‌توانند از این بسته‌های اعتباری به منظور انجام معاملات در بازار بورس بهره‌مند شوند. برای استفاده از بسته‌های اعتباری باید 3 شرط مهم را رعایت کنید:

داشتن ریال بآشگاه در حساب کاربری به منظور خرید بسته‌های اعتباری
امضای قرارداد اعتباری در یکی از شعب کارگزاری آگاه (بدون هزینه و یک‌مرتبه در سال)
داشتن ارزش تضمین به اندازه کافی در پرتفوی بورسی

وام قرض‌الحسنه: در مواردی شاهد این هستیم که وجه نقد معامله‌گران مدتی در حساب کارگزاری می‌ماند. یعنی افراد حساب معاملاتی خود را شارژ می‌کنند اما با آن سهامی نمی‌خرند یا سهم خود را فروخته‌اند و قبل از اقدام به خرید سهام جدید، وجه نقد مدتی در حساب معاملاتی باقی می‌ماند. کارگزاری آگاه با محاسبه رسوب پول، امکان دریافت وام قرض‌الحسنه و بدون بهره را برای افراد فراهم می‌کند. استفاده از وام قرض‌الحسنه در حساب بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه مستلزم رعایت سه شرط است که در این بخش به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

بآشگاه باید سطح 5 به بالا باشد.

امضای قرارداد اعتباری در یکی از شعب کارگزاری آگاه (بدون هزینه و یک‌مرتبه در سال)
داشتن ارزش تضمین به اندازه کافی در پرتفوی بورسی

بسته‌‌های مشاوره‌ای – تحلیلی: در بخش بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی نیز همانند سایر بخش‌ها، می‌توان با استفاده از تخفیف سطح خود، از موجودی بآشگاه یا حساب کاربری سایت همفکران، نسبت به خرید بسته‌های مشاوره‌ای -تحلیلی اقدام نمود. چنانچه موجودی ریالی مشتری/کاربر در بآشگاه کافی باشد، می‌تواند با انتخاب پرداخت از ریال بآشگاه بسته خود را از طریق موجودی بآشگاه خود خرید کند. در غیر این صورت می‌تواند بسته مورد نظر را انتخاب و گزینه پرداخت را کلیک کند. در این صورت درخواست شما در فرآیند بعدی از طریق سایت همفکران قابل خرید خواهد بود.

دوره‌های آموزشی: کارگزاری آگاه با تجربه چندین ساله در بازار سرمایه، خدمات آموزشی بی‌نظیری را به علاقه‌مندان این حوزه ارائه می‌دهد؛ دوره‌های آموزشی متنوع با استفاده از دانش و تجربه برترین مدرسان بازار سرمایه که شرکت در آن‌ها می‌تواند منجر به موفقیت سرمایه‌گذاران در بورس شود.

برای ثبت نام در بآشگاه و دریافت هدایای عیدانه سده آگاهی، کلیک کنید.

انتهای پیام/ب


تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.