Take a fresh look at your lifestyle.

سارقان گوش مادرشهید را بریدند

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، یکی از سارقان که با اسلحه وارد منزل مادر شهید شد و دست به سرقت زد هنوز دستگیر نشده است.

ساعت حدود یک بعدازظهر ۲۰ اسفند ماه، صدای زنگ در خانه مادر شهید محمدرضا انصاری در شهرستان شوش استان خوزستان به صدا درآمد.

پیرزن آیفون را جواب داد و کسی که پشت در بود خودش را مامور اداره برق معرفی کرد و از صاحب خانه درخواست کرد که در را باز کند.

اما خانم انصاری در را باز نکرد و پشت در حیاط رفت. فرد غریبه بار دیگر خودش را مامور برق معرفی کرد و صاحب خانه در را گشود. همان موقع سارقی که پشت در بود مشت محکمی به پیشانی مادر شهید کوبید و با همدستش پیرزن را داخل ساختمان بردند.


    اغفال دختران جوان با خواستگاری اینترنتی

برادر شهید انصاری در گفتگو با رکنا در توضیح روز حادثه گفت: «دو سارق وارد خانه ما شده و دست و پای مادرم را با چادر نمازش بسته بودند. آن‌ها گوشواره مادرم را از گوشش کشیده بودند، طوری که گوشش بریده بود و روی چادر و سجاده اش خون ریخته بود. بعد فک و صورت او را روی زمین کوبیده بودند تا او را وادار کنند جای گاوصندوق را بگوید، با اینکه ما در خانه مان گاوصندوق نداریم. یکی از سارقان با قنداق اسلحه کلاشینکفی که در دست داشت به پهلوی مادرم ضربه زده بود و بعد خانه را به هم ریخته و حدود ده میلیون تومان پول از کمد خانه مان سرقت کردند. گوشی آیفون را هم با خود برده بودند. مقداری طلا و پلاک شهید را هم ربودند.»

یکی از سارقان متواری است

برادر شهید در ادامه گفت: «به جز دو نفری که وارد خانه ما شده بودند، یک نفر هم به عنوان آمار دهنده با گروه سارقان همکاری داشت که الان او و یکی از سارقان دستگیر شده اند. مادر من سارقی را که وارد خانه شده بود از میان ده متهم دیگر شناسایی کرد، اما آن سارقی که اسلحه به دست داشت و وارد خانه مان شده بود، هنوز دستگیر نشده است. حتی سارقی هم که مادرم او را شناسایی کرده اعتراف نکرده و می‌گوید در سرقت نقشی نداشته است. او یک سارق سابقه دار است.»

اقدام خانواده سارقان برای رضایت از خانواده شهید

برادر شهید در مورد اقدام خانواده سارقان در جهت اخذ رضایت گفت: «زمانی که از آگاهی برگشتیم خانواده سارقان پشت در منزل ما بودند. اینجا جو عشایری است و آن‌ها برای اخذ رضایت آمده بودند. اما تا دستگیری عامل اصلی این ماجرا و روشن شدن موضوع رضایت نمی‌دهیم.»

منبع:رکنا

انتهای پیام/

 

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.