Take a fresh look at your lifestyle.

توزیع ۷ هزار و ۵۰۰ سبد معیشتی در پانزده مرحله بین نیازمندان شهر تهران

به گزارش تراز اقتصاد، به نقل از سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری تهران بزرگ، 7 هزار و 500 سبد معیشتی در پانزده مرحله بین نیازمندان شهر تهران توزیع شد.

علاوه بر این، در مناسبتهای مختلف، لوازم خانگی و بسته‌های بهداشتی نیز به افراد کم برخوردار توزیع شد.

مرحله پانزدهم که آخرین مرحله این اقدام خداپسندانه در سال ۱۳۹۹ محسوب می‌شود، با رمز محمد رسول الله، انجام شد که حدود ۵۰۰ سبد کالای معیشتی میان افراد کم برخوردار محله گلشن ( خاک سفید ) توزیع شد.

در حاشیه توزیع این سبدهای معیشتی، مراسم تقدیر و تشکر از خانواده‌های معظم شهدا ، ایثارگران و جمعی از فعالان جهادی نیز برگزار شد.

کریمی، رئیس سازندگی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری تهران بزرگ، روز چهارشنبه و در حاشیه مرحله پانزدهم توزیع سبد معیشتی نیازمندان گفت: توسعه فرهنگ نیکوکاری و تقویت مشارکت های مردمی برای بهبود خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان، یکی از مهمترین رویکردهای این سازمان است.

وی افزود: مشارکت مردم در امر رسیدگی به وضعیت زندگی و معیشت نیازمندان، موجب افزایش کمک ها در بعد کمی و کیفی است، بدین معنا که نه تنها بر میزان کمک ها تأثیر دارد بلکه سبب شناخت بیشتر افراد نیازمند در مناطق مختلف شده تا به معنای واقعی کلمه، محرومیت‌زدایی محقق شود.

کریمی، رئیس سازندگی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری تهران، اضافه کرد: سال آینده این سازمان برنامه های خود را در حوزه کمک های مومنانه و خیرخواهانه به نیازمندان و توزیع بسته های معیشتی تا رفع محرومیت، ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ب


تبلیغات

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.