Take a fresh look at your lifestyle.

افشای آزار ۱۰۰ دانش‌آموز با انتشار یک ویدئو

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، مالکان سابق یک مدرسه شبانه‌روزی در ایالت میسوری به بیش از ۱۰۰ مورد آزار جسمی و روانی و انواع بدرفتاری با دانش‌آموزان دختر این مدرسه متهم شدند.

دادستان‌ها پس از آن وارد عمل شدند که دختران مقیم این مدرسه شروع به صحبت درباره بدرفتاری و آزار‌های بوید و استفانی هاوزهولدر در شبکه اجتماعی تیک‌تاک کردند.

اریک اشمیت، دادستان کل ایالت میسوری آمریکا گفته این زوج مرتکب آزار‌های هولناک جنسی، فیزیکی و روانی شده‌اند.

آماندا، دختر بوید و استفانی هاوزهولدر یکی از کسانی بود که تلاش کرد وضعیت در مدرسه شبانه‌روزی مدار امید را که در مزرعه این خانواده دایر بود با انتشار ویدئو‌هایی علنی کند.

پس از این‌که ویدئو‌های فراوانی در این‌باره به دست آمد، کلانتری منطقه تحقیقات خود را آغاز کرد و مقام‌ها تصمیم گرفتند چندین دختر مقیم این مدرسه را از آنجا خارج کرده و به مراکز دیگر بفرستند. این زوج پس از مداخله پلیس و انتشار ویدئوها، این مدرسه شبانه‌روزی را که سال۲۰۰۶ افتتاح شده بود، تعطیل کردند و تصمیم به فروش مزرعه خود گرفتند. آن‌ها چهارشنبه گذشته در حضور قاضی مدعی شدند گناهکار نیستند و اتهامات دادستانی میسوری را نمی‌پذیرند.


    کارمند داروخانـه قاتل خانم دکتر بود

۷۹ اتهام
بوید هاوزهولدر، مرد ۷۱ساله آمریکایی با ۷۹ اتهام روبه‌روست؛ ازجمله اتهام‌های جنایی متعدد و یک اتهام جرم مدنی. آزار جنسی و تعرض به دختران و دانش‌آموزان زیر ۱۷ سال و همچنین ۵۶ مورد اتهام غفلت در نگهداری از کودک و موردی از آزار جسمی یک کودک شامل اتهامات این مرد می‌شود.

اتهام آزار فیزیکی که متوجه هاوزهولدر شده هم مربوط به واقعه‌ای است که گفته شده او به یکی از دختران سیلی زده و با یک شیء به او ضربه زده است. او همچنین متهم است که صورت این دختر را در میان فضولات حیوانات مزرعه فرو برده و سس داغ به گلوی او ریخته است.

استفانی هاوزهولدر، ۵۵ساله هم با ۲۲ اتهام روبه‌روست که بدرفتاری و غفلت در نگهداری از دختران را شامل می‌شود. برای مثال او متهم است که یک دانش‌آموز را به اجبار در اتاقی بدون نور و صدا برای مدت طولانی حبس کرده است.

دادستان کل میسوری می‌گوید تاکنون ۱۶ قربانی در پرونده ثبت شده و گفته این پرونده یکی از بزرگ‌ترین موارد آزار کودکان در تاریخ ایالت میسوری است.

چند نفر از دانش‌آموزان سابق این مدرسه هم در یک برنامه تلویزیونی از تجارب دردناک خود در مدرسه مدار امید سخن گفته‌اند و این‌که چه تنبیهات سختی علیه آن‌ها اعمال شده است؛ مانند محروم ماندن از غذا یا برای ساعت‌ها روی دیوار ایستادن.

این زوج سال گذشته در گفتگو با یک روزنامه محلی همه اتهام‌ها علیه خود را رد کرده و گفته بودند مدعیان تنها به علت عصبانی وبودن ناراحتی از دست آن‌ها و همچنین نارضایتی از وضع زندگی خودشان چنین چیز‌هایی را گفته‌اند.

به گزارش بی‌بی‌سی، این پرونده و ده‌ها مورد از شکایات دیگر درباره مدارس دیگر ویژه پسران، موجب شده موسسات اجتماعی خواستار اصلاح در قوانین مرتبط با نظارت دولتی بر اداره مدارس خصوصی در ایالت میسوری شوند.

منبع:روزنامه جام جم

انتهای پیام/

 

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.