Take a fresh look at your lifestyle.

یکدست کردن موهای چند رنگ

به گزارش گروه وبگردی تراز اقتصاد، با موهای دو رنگ شده یا چند رنگ شده چه کار کنیم؟. این سوال هم زمان با اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم ؟. از جمله مشکلات عمومی رنگ مو است.

پاک کننده رنگ

برای چند مرحله پی در پی، از شامپوهای پاک کننده رنگ استفاده کنید تا رنگ مو را بشوید و پاک کند. برای پاک کردن رنگ از روی موها روش های زیادی وجود دارد که می توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا به شما در پاک کردن موهای چند رنگتان کمک کند.

اگر رنگ موهایتان خیلی بد شده است، بهتر است ریسک بیشتری نکنید و به یک سالن حرفه ای در زمینه رنگ و مش مراجعه کنید و مشکلتان را بگویید. آنها به خوبی می دانند که با موهای چند رنگ شما چه باید بکنند تا یکدست شود.

دکلره و یکدست کردن موهای چند رنگ

در فرآیند دکلره کردن مو، یک ماده کار اصلی را انجام می‌دهد: پراکسید هیدروژن. این ماده به بافت مو نفوذ می‌کند و رنگدانه‌های سیاه و تیره مو را از بین می‌برد و در نهایت باعث می‌شود رنگ موهای شما طبیعی به نظر برسد. اگر می‌خواهید مو‌های روشن داشته باشید دکلره کردن اجتناب ناپذیر است.

مراحل دکلره کردن مو

دکلره کردن مو چند مرحله دارد: در مرحله اول مو‌ها به پایه قرمز یا نارنجی می‌رسد و در مرحله بعد به پایه‌ی زرد و بلوند می‌رسد. گاهی با یک بار دکلره کردن مو‌هایتان به پایه‌ی مناسب نمی‌رسد و باید آن را چند بار تکرار کرد. اما باید چقدر زمان بین دکلره کردن‌ها لازم است تا منجر به آسیب دیدن به مو‌ها نشود؟ اگر مو‌هایتان در هنگام دکلره کردن آسیب دیده، حداقل یک ماه باید صبر کرده و هر روز موهایتان را تقویت کنید. اما اگر مو‌های شما زیاد آسیب ندیده است می‌توانید بعد ازیک هفته تا ۱۰ روز دوباره آن را دکلره کنید.

استفاده از واریاسیون برای موهای چند رنگ

واریاسیون ها تیوپ هایی کوچک با توانایی های بزرگ هستند!. از آنها حتما در ترکیب رنگتان کمک بگیرید. واریاسیون ها یکی از بهترین پاسخها برای رنگ موی چند رنگ هستند. در تکنیک های مختلف رنگ نیز کاربرد دارند. مثلا اگر پس از رنگ کردن مو ریشه ی مویتان به قرمزی می زند. با استفاده از ترکیب رنگ مناسب و واریاسیون سبز به اندازه یک بند انگشت می توانستید قبل از انجام کار از آن جلوگیری نمایید.

منبع:بیتوته
انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.