Take a fresh look at your lifestyle.

پیمانکار دوربین‌های ثبت سرعت آزاد راه غدیر مشخص شد

به گزارش خبرنگار تراز اقتصاد، سردار سید کمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور ناجا در بازدید از آزادراه غدیر در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: کار بزرگی انجام شده است و پیش‌بینی می‌کنیم ترافیک محور قزوین – البرز – تهران و بالعکس بین 30 تا 40 درصد کاهش یابد. 

وی با تأکید بر اینکه ارتقای ایمنی آزادراه مورد توجه ما است، گفت: سه پاسگاه پلیس در طول این مسیر آزادراهی پیش‌بینی شده است. جلسات زیادی هم با وزیر راه و شهرسازی درباره این آزادراه برگزار کردیم و اصلاحات انجام شد و امروز هم بازدید میدانی برای بررسی نهایی مسیر داریم. 

رئیس پلیس راهور ناجا درباره حداکثر سرعت در این آزادراه اظهار داشت: در بحث سرعت، آئین‌نامه حداکثر 120 کیلومتر را تأکید دارد و هیچ موافقتی برای افزایش حداکثر سرعت در این آزادراه نداریم و ضرورت دارد نیوجرسی، پارکینگ‌های حاشیه‌ای و حریم راه تکمیل شود و نور مسیر نیز کافی باشد، خصوصاً در سمت قزوین مه‌گرفتگی زیاد وجود دارد و باید این آزادراه از نظر روشنایی تکمیل شود. 

هادیان‌فر اظهار داشت: همچنین موضوع ارتباطات تلفن همراه در این آزادراه در حال تست است و وزارت ارتباطات، اپراتورها را به هماهنگی برای پوشش این آزادراه دنبال می‌کند. 

رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: در طول آزادراه 70 کیلومتر مسیر هنوز جدا شونده ندارد که امروز تأکید شد نیوجرسی‌ها که برای راه‌های دوطرفه باید حتما نصب شود، نصب شود.

وی درباره نصب دوربین‌های ثبت تخلف سرعت در این آزادراه گفت:‌ سازمان راهداری متولی نصب دوربین‌های ثبت تخلف سرعت است که پیمانکار را مشخص کردند.

انتهای پیام/


تبلیغات

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.