Take a fresh look at your lifestyle.

ممنوعیت تردد در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران-شمال و کندوان/برف و باران در جاده های ۹ استان

علی اکبر آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار تراز اقتصاد، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* آزادراه کرج-تهران-کرج با 237 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 124 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 115 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با 113 هزار تردد ثبت شد.

* افزایش 1.9 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه‌روز گذشته

وی بیان کرد‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2281 دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 1.9 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* محور کندوان ساعت 17 امروز باز می شود

آشوری یادآور شد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز ۱۲ اسفند ماه ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ امروز و فردا به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر بین کیلومتر ۵ تا ۱۵ مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

* ممنوعیت تردد در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز

وی درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای پرتردد اظهار داشت‌: ‌در حال حاضر تردد در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین – رشت و محورهای هراز و فیروزکوه روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت که تردد در محور چالوس مسیر رفت و برگشت و آزادراه تهران – شمال مسیر رفت و برگشت تا ساعت 17 امروز ممنوع است.

* ترافیک سنگین بین کرج و قزوین

آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل مهرویلا تا پل فردیس خبر داد.

* برف و باران در جاده های 9 استان

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های اصفهان، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، از بارش باران در برخی از محورهای استان های قم، مرکزی، فارس، خوزستان و کرمانشاه خبر داد.

* انسداد محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و 11 جاده دیگر

وی یادآور شد: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، محور فرعی شمشک-دیزین، محور سروآباد-پاوه،  جاده پدافند جنوب غرب – امیدیه واقع در استان خوزستان و محور فرعی مسجد سلیمان – ایذه در استان خوزستان، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد‌: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین – همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان، محور شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران و محور رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

انتهای پیام/


تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.