Take a fresh look at your lifestyle.

اعزام راهداران کمکی از استان های فارس و اصفهان به سی سخت/همه جاده‌های کهگیلویه باز است

عبدالهاشم حسن‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تراز اقتصاد در تشریح آخرین وضعیت محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد پس از زلزله اخیر مناطق سی سخت و پادنا، اظهار داشت: در حال حاضر همه محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد باز است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در مناطق سی سخت و پادنا که محور زمین لرزه بود نیز همه محورهای روستایی باز است.

وی اظهار داشت: فقط محور گردنه بیژن به سمت سمیرم مسدود است که آن هم به خاطر شرایط نامناسب جوی و بارش برف و کولاک اغلب در فصول پاییز و زمستان مسدود است و در فصول بهار و تابستان بازگشایی می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: پس از وقوع زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد، بلافاصله ادوات و نیروهای کمکی راهداری از استان‌های فارس و اصفهان به استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شد و محورهایی که به دلیل زلزله دچار ریزش سنگ و خاک شده بودند، بلافاصله پاکسازی شد.

حسن نیا تصریح کرد: پس از زلزله اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد، در راه‌های روستایی استان ریزش سنگ یا خاک را داشتیم که راهداران در همان ساعات اولیه نسبت به بازگشایی مسیر اقدام کردند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به آماده باش راهداران برای کمک به مردم، تأکید کرد: در حال حاضر ادوات راهداری در منطقه حضور دارند و در صورت نیاز به آواربرداری احتمالی و غیره، آماده خدمت رسانی به نهادهای امدادی هستیم.

به گزارش فارس ساعت ۲۲:۰۵ روز  ۲۹ بهمن 99 بود که زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۴ در مقیاس ریشتر، سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند، مرکز این زلزله در ۷ کیلومتری سی سخت بود؛ این زلزله تلفات جانی نداشت.

امروز محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از این مناطق زلزله زده بازدید کرد.

انتهای پیام/ب


تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.