Take a fresh look at your lifestyle.

سرانجام پرونده مرگ زن مشهدی بعد از جراحی بینی

به گزارش تراز اقتصاد، جراحی بینی موجب مرگ یک مادر شد. یک مادر با ۲ فرزند پس از جراحی بینی به کام مرگ میرود. این مادر ۱۳ آبان برای جراحی بینی به یک کلینیک زیبایی می‌رود، اما یک هفته بعد از جراحی بینی یعنی ۲۰ آبان فوت می‌کند. همسر زنی که با جراحی بینی جان خود را از دست داد، شکایتش را به شعبه ۲۰۱ دادگاه عمومی انقلاب مشهد اعلام کرده است.

مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پرونده مرگ زن مشهدی، که به دنبال جراحی بینی در یکی از کلینیک‌های زیبایی درگذشت، در دست بررسی است.

 دکتر کاظم غفاریان روز پنجشنبه اظهار داشت: مواردی از جراحی که منجر به فوت بیمار می‌شود، حتما باید به پزشکی قانونی ارجاع داده شود، اما در خصوص پرونده مذکور هنوز استعلامی از پزشکی قانونی اخذ نشده است.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که پزشکی قانونی و قاضی این پرونده پزشکی نظر خود را اعلام نکنند، نمی‌توان کسی را در این خصوص متهم کرد.

زن ۴۷ ساله‌ای به نام “سمیه” برای درمان انحراف بینی به دکتر متخصص حلق و بینی مراجعه کرده بود که پزشک به او پیشنهاد انجام عمل زیبایی داده بود.

این بانوی مشهدی ۱۳ آبانماه برای عمل جراحی بینی به یک کلینیک زیبایی رفت، اما یک هفته بعد یعنی ۲۰ آبان فوت کرد که خونریزی مغزی به دلایل نامعلوم، علت مرگ این زن تشخیص داده شده است.

منبع: رکنا

انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.