Take a fresh look at your lifestyle.

بازداشت مرد هزار چهره در یک قدمی خروج از کشور + عکس

به گزارش تراز اقتصاد،  کلاهبرداری با فروش ملک در شهریار رخ داد. کلاهبردار پس از کلاهبرداری متواری شد. متهم این کلاهبرداری پس از ۱۵ سال دستگیر شد. کلاهبردار حرفه‌ای پس از دستگیری به کلاهبرداری اعتراف کرد. 

آبان ماه سال ۱۳۸۵ بود که ۲۰ زن و مرد با مراجعه به دادسرای شهریار از کلاهبرداری ۲ میلیارد تومانی از سوی یک مرد خبر دادند و ادعا کردند مرد جوان با فروش املاکی که به نام خودش نبوده از هرکدام مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کرده و متواری شده است.

بازپرس پرونده پس از اظهارات مالباختگان به ماموران پلیس دستور داد تا مرد جوان را به اتهام کلاهبرداری دستگیر کنند.

در تحقیقات ابتدایی مشخص شد ماموران پلیس با کلاهبردار ۳۳ ساله‌ای مواجه هستند که با تغییر چهره و هویت از شهریار به مکانی نامعلوم در ایران متوارش شده است.

بررسی‌های پلیس نشان داد مرد جوان پس از فرار در شهریار داخل تهران بدون خانواده اش ساکن شده است، اما مکان دقیق مخفیگاه وی برای ماموران پلیس نا مشخص بود.

تحقیقات پلیسی پس از ۱۵ سال ادامه داشت تا اینکه مشخص شد متهم به تازگی خانواده خود را به خارج از کشور فرستاده و ساکن یک برج در شمال نیاوران است و قصد فرار از کشور را دارد.

ماموران پلیس پس از دریافت این اطلاعات با هماهنگی بازپرس پرونده به نیاوران اعزام شدند و در یک عملیات پیچیده کلاهبرداری که تغییر چهره داده بود قصد خروج از ایران را داشت دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی‌ها به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از ۲۰ زن و مرد با شیوه و شگرد فروش املاک در شهریار در سال ۱۳۸۵ به ارزش ۲ میلیارد تومان اعتراف کرد؛ بنابراین گزارش، با دستور بازپرس پرونده متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

منبع: رکنا

انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.