Take a fresh look at your lifestyle.

گردونه شانس سرمربی منچستر یونایتد برای جریمه کردن ستاره های فوتبال

به گزارش تراز اقتصاد، رالف رانگنیک در باشگاه قبلی‌اش یعنی لایپزیش مقررات انضباطی سفت و سختی داشت و بازیکنانی که از دستورات او نافرمانی می‌کردند باید گردونه شانس را می‌چرخاندند و با یکی از جریمه‌های رالف روبه‌رو می‌شدند.

سرمربی ۶۳ ساله آلمانی سرانجام در این هفته به عنوان جانشین اوله‌گنار سولشائر تأیید شد و فعلاً به عنوان مربی موقت در خدمت این تیم درآمده است. این می‌تواند به این معنا باشد که شیاطین سرخ از جمله هری مگوایر و کریستیانو رونالدو هم اگر از قوانین تخطی کنند ممکن است با مجازاتی مثل کار در فروشگاه باشگاه مواجه شوند.


بیشتربخوانید

  • رونالدو باعث اشک ریختن این دختر شد/ این لحظه را ببینید

رانگنیک جریمه‌های نقدی را لغو کرد، چون باور دارد که وقت یک فوتبالیست از پولش باارزش‌تر است. او در سال ۲۰۱۸ گفت: «جریمه نقدی چندان فایده ندارد. زمانی که بازیکنان ببینند وقت کمتری دارند بیشتر آزرده می‌شوند.» و دستیارش جسی مارش به ایده گردونه شانسی که با خودش از آمریکا آورده بود اشاره کرد. کار با این گردونه ساده است؛ چرخ را بچرخانید و منتظر جریمه باشید. ۱۱ تا مورد بد و یک کارت «بدون پرداخت جریمه از زندان خارج شوید» در این گردونه وجود دارد و جمعاً ۱۲ بخش را تشکیل می‌دهند.

 توپ‌ها را باد کنید، آن‌ها را به زمین بیاورید، تمیزشان کنید
بازیکن باید هرروز ۳۰ دقیقه به مدت یک هفته این کار را انجام دهد، مطمئن شود که توپ‌ها به خوبی باد شده‌اند و آماده استفاده هستند. بهتر است هیچ لکه‌ای روی توپ‌ها باقی نمانده باشد!

 یک تیم از آکادمی را آموزش دهید
بخش مهمی از موفقیت یونایتد از طریق بچه‌های آکادمی بوده است. اگر این جریمه به بازیکنی بیافتد باید در روز تعطیلش به مدت ۴ ساعت با یکی از تیم‌های آکادمی تمرین کند.

راهنمای تور استادیوم
اگر از هواداران خوش‌شانس این تیم باشید و رونالدو چنین جریمه‌ای شده باشد، مجبور است تمام محوطه اولدترافورد را به شما نشان بدهد. اما اگر یکی از ستاره‌ها رفتار بدی داشته باشد باید به مدت یک ساعت به عنوان راهنمای تور برای «تئاتر رویاها» عمل کند.

گردونه شانس سرمربی منچستر یونایتد برای جریمه کردن ستاره های فوتبال

خوش‌شانس باشید
آن را به عنوان «بدون پرداخت جریمه از زندان آزاد شوید» در نظر بگیرید. اگر بازیکنی گردونه را بچرخاند و به این کارت برسد با هیچ مجازاتی روبه‌رو نمی‌شود و جزو خوش‌شانس‌ترین بازیکنان تلقی می‌شود.

چمن‌زنی کنید و مراقب زمین تمرینی باشید
همانطور که انتظار دارید زمین‌های کارینگتون به زیبایی مرتب شده‌اند. بازیکنی که چنین جریمه‌ای نصیبش شده باشد باید به مدت ۴ تا ۶ ساعت در هفته تمرینی به مسئول چمن‌زنی باشگاه کمک کند.

 بطری‌های آب را پر کنید
آبرسانی در طول تمرین‌ها برای ورزشکاران بسیار حیاتی و مهم است. بازیکن شیطان باید روزی ۲۰ دقیقه به مدت یک هفته قبل از تمرین‌ها نوشیدنی‌ها را مخلوط کند و بطری‌های آب را پر کند.

فروشندگی در فروشگاه باشگاه
مطمئناً هیچ بازیکنی دوست ندارد در دوران جشن کریسمس با چنین مجازاتی روبه‌رو شود. بازیکنِ جریمه شده باید به مدت ۳ ساعت در فروشگاه مگااستور منچستریونایتد کار کند و جنس بفروشد.

غذا را در کافه باشگاه سرو کنید و میز‌ها را تمیز کنید
بازیکن باید روزی ۳۰ دقیقه غذایی که توسط سرآشپز پخته شده را برای هم‌تیمی‌هایش سِرو کند. بدتر از آن باید بعد از اینکه بازیکنان غذای‌شان را خوردند میز را هم تمیز کند.

 به عنوان دستیار مسئول تدارکات کار کنید
باز هم کاری نه چندان جذاب برای یک ستاره پر درآمد منچستریونایتد. بازیکن باید روزی ۳۰ دقیقه لباس‌های کثیف را بردارد و از تمیزی کفش‌ها مطمئن شود.

 اتوبوس تیم را بارگیری کنید
منچستریونایتد اتوبوس شگفت‌انگیزی به ارزش ۴۰۰ هزار پوند دارد؛ بنابراین می‌توانید خیلی چیز‌ها را در این اتوبوس جا بدهید. اگر رالف را عصبانی کنید مجبورید این کار را بر عهده بگیرید. در روزی که برای تمرین به راه دور می‌روید باید به مدت یک ساعت و نیم چمدان‌ها و وسایل بازیکنان را در اتوبوس بگذارید.

 برای کارکنان هدیه بخرید
با دستمزدی که بازیکنان منچستریونایتد دریافت می‌کنند چنین جریمه‌ای اصلاً سخت به نظر نمی‌آید. اما اگر با چنین جریمه‌ای مواجه شوید باید برای ۶۰ نفر از اعضای باشگاه هدیه بخرید.

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.