Take a fresh look at your lifestyle.

شهری که مسئولانش قبرستانش ا را قرنطینه کرده‌اند

حبیب ملایی یگانه امروز افزود: تدفین و برگزاری هرگونه مراسم ختم باحضور حداقل تعداد نفرات برگزار می‌شود و همچنان به شهروندان زنجانی تاکید می شود، در محل آرامستان‌ها، برگزاری هرگونه مراسم ترحیم ممنوع است.

وی درخصوص فعالیت های انجام شده از سوی شهرداری زنجان از زمان شیوع کرونا تااکنون اضافه کرد: باتوجه به اهمیت شیوع ویروس کرونا و باتوجه به تکالیفی که ازطرف ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا به شهرداری‌های سراسر کشور، در بحث فاصله گذاری اجتماعی و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی ابلاغ شد پرسنل شهرداری نیز پای کار بودند.

این مسوول ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا، تا به امروز پایانه‌های مرکزی مستقر در سطح شهر، توسط نیروهای شهرداری ضدعفونی می‌شود و همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی ازجمله اتوبوس‌ها هم، بعد از هر نوبت سرویس دهی، ضدعفونی می‌شوند.

وی اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف شهرداری در سازمان حمل و نقل شهری، خدمات مختلفی را برای ضدعفونی کردن و رعایت فاصله‌گذاری انجام می‌دهند بطوری که  ۱۰۰ درصد پروتکل‌های اعلام شده کرونایی ازسوی رانندگان ناوگان عمومی لحاظ و رعایت می شود.

شهردار زنجان، با تاکید براینکه کسانی که از ناوگان عمومی استفاده می‌کنند باید از ماسک استفاده کنند، ادامه داد: تعداد مسافرین ناوگان عمومی هم، باید در حد مجاز باشد تا بحث فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود.

یگانه افزود: پیش از این در زمان شیوع کرونا و باهمکاری گروههای جهادی ضدعفونی در سطح شهر به ویژه ۵۲ نقطه هدف دار شهر زنجان معرفی و اقدامات مربوطه نیز انجام شد.

 

 

تبلیغات

تبلیغات

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.